Straciliśmy dom… Jak nam pomóc?


To nie będą dobre wieści…

Być może część z Was pamięta, że jakiś czas temu zaczęliśmy walkę o zapewnienie naszym koniom nowego domu, a co za tym idzie – dalsze funkcjonowanie naszych organizacji: AKJ i RKSOP.

Na ten moment sytuacja wygląda tak, że dostaliśmy wypowiedzenie dzierżawy naszej dotychczasowej siedziby, co oznacza, że nasze konie nie mają w tym roku dokąd wracać z Roztocza.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wtedy wsparli, w jakiejkolwiek formie ❤ Wszystkie przekazane wtedy fundusze czekają na koncie oszczędnościowym. Niestety, zebrane przez nas środki wciąż są niewystarczające…

Dlatego jeszcze raz prosimy o pomoc – w tym celu powstałanasza zrzutka (https://zrzutka.pl/es5jc3). Jeśli tylko ktoś z Was chciałby nas wesprzeć, będziemy niezmiernie wdzięczni. Liczy się każda złotówka czy udostępnienie.

Konie do końca października zostają w RPN. Będziemy robić wszystko, żeby po tym czasie mogły wrócić do Lublina, nasze organizacje mogły dalej działać w swojej tradycyjnej formie, a osoby, które również chcą działać w AKJ lub RKSOP i spełniać swoje końskie marzenia miały na to szansę.

Pomożecie?

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/es5jc3