Tymczasowa baza AKJ


Z radością możemy poinformować – i być może nieco uspokoić – naszych Obserwatorów, że AKJ i RKSOP kontynuują w tym semestrze swoją działalność w „normalnym” trybie.

Oznacza to, że Klubowicze dalej wachtują, kursy się odbywają, dalej opiekujemy się naszymi końmi i chcemy zarażać jeździecką pasją.

Obecnie, po opuszczeniu naszej dotychczasowej bazy, znajdujemy się w Stajni Konrad w Jabłonnie Pierwszej pod Lublinem. Jest to tylko tymczasowe rozwiązanie, które daje nam jednak możliwość kontynuowania działalności, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni ❤

Dalej jednak poszukujemy swojego miejsca – nowego domu dla naszych koni. Wciąż, przez jeszcze ponad miesiąc, można wesprzeć naszą zrzutkę (link: https://zrzutka.pl/es5jc3).

Stajnia Konrad – Jabłonna – Lublin znajduje się w pięknej, cichej okolicy pod Lublinem. Prowadzone są w niej m.in. jazdy z instruktorem – idealne dla osób, które nie biorą udziału z naszym kursie dla studentów, a także chciałyby jeździć konno i przy okazji odwiedzić nasze stadko (lub na odwrót ?).

Więcej informacji o Stajni Konrad i ich ofercie znajdziecie pod linkiem: https://www.facebook.com/stajniakonrada