Zapisy na kurs jazdy konnej AKJ – edycja letnia 2022


Akademicki Klub Jeździecki w Lublinie ogłasza zapisy na letnią edycję kursu jazdy konnej od podstaw dla studentów!
Kurs obejmuje:
? Praktykę – 10 dwugodzinnych spotkań (czyli 20 godzin zajęć praktycznych) w stajni, podczas których nauczysz się obejścia przy koniu, czyszczenia, siodłania i przede wszystkim podstaw jazdy konnej.
? Teorię – 10 obszernych wykładów, zawierających treści bardzo istotne dla każdego jeźdźca, m.in. teoretyczne podstawy jazdy, psychologia koni, żywienie, podstawy weterynarii i wiele innych.
? Egzamin – dla chętnych do wstąpienia w szeregi AKJ przewidziany jest egzamin na zakończenie kursu, po którym możesz wstąpić do klubu i jeździć bezpłatnie w ramach wolontariatu

KIEDY? ?
Zajęcia praktyczne rozpoczną się od 14 marca i będą odbywały się w formie cotygodniowych, 2-godzinnych spotkań w stajni. Zapisujemy się do jednej, określonej grupy (np. środa 11.00), z którą będziemy chodzić na zajęcia przez cały semestr. Do wyboru grupy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-11, 11-13 i 15-17.
W sobotę przewidziane są 2 grupy (9-11 i 11-13), jednak pierwszeństwo udziału w sobotnich kursach mają Mężczyźni – kursanci, chcący wstąpić w szeregi Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody im 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich Więcej o rekrutacji do RKSOP: http://roztoczanskakonna.pl/aktualnosci/rekrutacja-do-rksop/

 ⚔GDZIE? ?
Zajęcia będą odbywały się w naszej stajni – Jabłonna Pierwsza 117.
Z uwagi na odległość od przystanku, rekomendujemy dojazd samochodem , Boltem etc., jest również możliwość dojechania do nas komunikacją miejską – MPK linia 17, przystanek Jabłonna Urząd Gminy.

KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ NA KURS? ?‍♂️
Student lub absolwent każdej lubelskiej uczelni, dysponujący ogólną sprawnością fizyczną. Jako klub akademicki pierwszeństwo dajemy osobom ze statusem studenta. Ze względu na to, że zajęcia są prowadzone tylko po polsku, z dużą ilością słownictwa fachowego, na kurs przyjmujemy tylko osoby płynnie posługujące się językiem polskim.

KOSZT KURSU ?
Całkowity koszt kursu to 280 zł, przy zapisach obowiązuje bezzwrotny zadatek 100 zł.

JAK SIĘ ZAPISAĆ? ✅
Zapisy będą odbywać się stacjonarnie przez trzy dni:
01.03.2022r. – Wydział Budownictwa i Architektury na Politechnice Lubelskiej w godzinach 10-14 (hall przy wejściu)
02.03.2022r. – Chatka Żaka (parter) w godzinach 10-14
03.03.2022r. – Biblioteka Główna UMCS w godzinach 10-14

Link do wydarzenia na Facebook:

https://www.facebook.com/events/1018250105567795/


W razie pytań prosze kontaktować się z naszą Szef ds. szkoleń Gabriela Hawro nr. tel. 668464354 (najlepiej SMS); adres e-mail: gabrielahawroakj@gmail.com

UMIESZ JUŻ JEŹDZIĆ KONNO? ?
Super, możesz dołączyć do nas jeszcze szybciej! Zapraszamy na egzamin eksternistyczny, więcej informacji udzieli wam Gabriela (kontakt powyżej).
To jak, widzimy się w stajni? ?❤?