Zapisy na kurs jazdy konnej – kurs letni 2018


Lubisz aktywny wypoczynek? Chcesz nauczyć się jeździć konno? Chciałbyś spędzać czas na świeżym powietrzu, galopując przez lasy i pola? A może też zależy Ci na zawarciu znajomości z osobami, które łączy piękna pasja?
Jeśli tak – to mamy coś właśnie dla Ciebie!
Akademicki Klub Jeździecki – jedyny w Polsce oparty na zasadzie całkowitego wolontariatu – ogłasza zapisy chętnych na letnią edycję kursu nauki jazdy konnej.
Szkolenie obejmuje 20 godzin lekcji praktycznych (czyli jazdy oraz nauki obcowania z koniem) oraz 10 godzin teorii. Dzięki takiemu połączeniu nauczysz się współpracować z koniem, zajmować się nim oraz dowiesz się m.in. dlaczego koń rży, jak należy go karmić oraz jak przewidywać jego zachowania. Po odbyciu kursu, możesz zdać egzamin do klubu – wtedy jazdy są darmowe, ponadto istnieje możliwość kontynuacji nauki jazdy na kolejnych, trudniejszych kursach dla klubowiczów.

Będziemy czekać na Was w godzinach 10-14 w następujących miejscach:

26.02. – KUL – Collegium JPII
27.02 – UMCS – Wydział Prawa
28.02 – UP – Collegium Veterinarium
1.03 – Politechnika – Wydział Mechaniczny
2.03 – UM – Collegium Anatomicum

5.03 – UP – Agro II
6.03 – Biblioteka Główna UMCS
7.03 – KUL – Collegium Iuridicum
8.03 – UM – Colleguim Universum

Koszt kursu to zaledwie 250zł! Przy zapisach obowiązuje wpłata zadatku bezzwrotnego w wysokości 100zł, resztę można wpłacać do czwartego tygodnia trwania kursu.

Zajęcia teoretyczne w formie wykładów dla wszystkich odbywać się będą raz w tygodniu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Agro II. Zajęcia praktyczne zaś również raz w tygodniu w 4-osobowych grupach w naszej stadninie na ulicy Abramowickiej 143a.

Więcej informacji o kursie, a także o naszym klubie pojawiać się będzie na bieżąco na naszym fanpage’u i na stronie internetowej w zakładce Kurs „0”

Dodatkowo wszystkich Panów zachęcamy do spróbowania swoich sił w Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody im 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich! Nasz kurs umożliwia przygotowanie jeździeckie do egzaminu do RKSOP.

Pytania? Wątpliwości? Na wszystkie chętnie odpowiemy w komentarzu, bądź mailowo. Pisz na zarzadakj@gmail.com lub przez nasz fanpage!

 

Śledź nas na:
FB: https://www.facebook.com/akjlublin/
Insta: https://www.instagram.com/akjlublin/

Umiesz już jeździć konno? Nie potrzebujesz kursu „0”, ale chciałbyś należeć do AKJ? Cały czas masz możliwość zdania egzaminu eksternistycznego, na którym wykażesz się swoimi umiejętnościami. Takie osoby proszone są o kontakt telefoniczny z szefem ds. szkoleń – numer w zakładce Kontakt