Zimowy kurs jazdy konnej – zapisy


Akademicki Klub Jeździecki w Lublinie ogłasza zapisy na zimową edycję kursu jazdy konnej dla studentów! ?❄

[link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/378374309962066]

Kurs obejmuje:
? praktykę – aż 20 godzin zajęć praktycznych, w trakcie których nauczysz się obejścia przy koniu, siodłania, kiełznania i przede wszystkim jazdy konnej
? teorię – 10 obszernych wykładów zawierających treści bardzo istotne dla każdego jeźdźca, m.in. BHP, podstawy weterynarii, żywienie koni, rasy, maści i odmiany, sporty konne… i wiele więcej
? egzamin – dla chętnych do wstąpienia w szeregi AKJ przewidziany jest bezpłatny egzamin praktyczno-teoretyczny na koniec semestru (później możecie jeździć za darmo, a także rozwijać swoje umiejętności na wewnątrzklubowych kursach doszkalających oraz reprezentować klub na zawodach)

GDZIE?
Kurs zimowy 2020/2021 organizujemy – inaczej niż do tej pory – w stajni KONRAD: Jabłonna Pierwsza 101A. Rekomendujemy dojazd samochodem, Boltem etc. pod wskazany adres, ale jeśli nie macie takiej możliwości, spokojnie, dojedziecie do nas komunikacją miejską – MPK linia 17, przystanek Jabłonna Urząd Gminy. Wykłady zostaną udostępnione online.

KIEDY?
Zajęcia ruszą 9 listopada br. i będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach kolejno: 9:00-11:00, 11:00-13:00, 15:00-17:00. Zajęcia odbywające się w soboty są przeznaczone dla mężczyzn, kursantów chcących wstąpić do Roztoczańskiej Konnej Straży Ochrony Przyrody. Kurs trwa cały semestr zimowy, co tydzień przyjeżdżacie na stałą godzinę, którą wybieracie przy zapisie na kurs).

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce zapisy prowadzimy wyłącznie online i przez telefon!
Zapisy prowadzi Szef ds. szkoleń AKJ Karolina Maciejko – tel. 721 411 094 (preferowany kontakt sms) lub Messenger (wiadomość bezpośrednio do Karoliny).

Umiesz już jeździć konno?
Super, możesz dołączyć do nas jeszcze szybciej! Zapraszamy na egzamin eksternistyczny, informacji o tym egzaminie udzieli wam Karolina (tel. wyżej).

? FAQ ?
1. Kto może zapisać się na kurs?
Student lub absolwent każdej lubelskiej uczelni, dysponujący ogólną sprawnością fizyczną. Zarówno praktyka, jak i teoria, prowadzone są w języku polskim.

2. Czy mogę zapisać się na kurs, jeśli nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z końmi?
Jak najbardziej! Nasz kurs wprowadzi was w świat jeździectwa od podstaw, zapraszamy! ?

3. Ile kosztuje kurs?
Całość kursu kosztuje 250zł. Nie musicie wpłacać całej kwoty od razu, przy zapisach wymagana jest jedynie zaliczka w kwocie 100zł.

4. Czy będą prowadzone zapisy na uczelniach, jak co roku?
Nie. Zapisy na obecną edycję kursu prowadzimy wyłącznie zdalnie.

5. Czy egzamin po kursie jest obowiązkowy?
Nie. Gorąco zachęcamy, ale nie zmuszamy. ?

6. Co muszę wiedzieć na start?
Po zapisaniu się na kurs dołącz do facebookowej grupy Kurs jazdy konnej AKJ, tam wszystkiego się dowiesz (np. co wziąć ze sobą, jak się ubrać itp.).

[link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/378374309962066]

To jak, widzimy się w stajni? ?